Biuro rachunkowe “Wynik” Jesteśmy dla ciebie

O nasKim jesteśmy

Biuro Rachunkowe „WYNIK” istnieje na rynku od 2008 roku. Jesteśmy nowoczesnym i profesjonalnym Biurem Rachunkowym, w którym otrzymasz rzetelną i fachową pomoc księgową, a także wsparcie i doradztwo dla Twojego biznesu. Naszym celem jest rozwój Twojej firmy. Świadcząc kompleksową obsługę księgową na pierwszym miejscu stawiamy jakość świadczonych usług i bliską współpracę. Dbamy o całość powierzonych nam obowiązków w najdrobniejszych szczegółach. Maksymalnie angażujemy się w każde powierzone nam zadanie. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonaną pracę. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że oferujemy usługę na najwyższym poziomie, dostosowaną do potrzeb naszych Klientów.

Dzięki dużej stale aktualizowanej wiedzy, pewnej pozycji na rynku i zaufaniu Klientów możemy zagwarantować wysoką jakość świadczonych usług księgowych. Nasza wykształcona i doświadczona kadra zawsze szuka najlepszych rozwiązań księgowych. Jesteśmy gdy nas potrzebujesz.

Na życzenie Klienta odbieramy dokumenty z jego siedziby oraz zapewniamy reprezentację przed Urzędami Skarbowymi i ZUS-em.  Posiadamy ubezpieczenie OC prowadzonej działalności.

Zapewniamy przedsiębiorcą możliwość skupienia się wyłącznie na tym, co jest dla nich najważniejsze – na rozwoju własnej firmy.

Licencjonowane Biuro Rachunkowe „WYNIK” jest firmą nastawioną na potrzeby Klienta.